سرفصل دوره ها

آموزش برنامه نویسی سی شارپ و اسکیوال + انجام پروژه عملی

امروزه دات نت به یک چارچوب کاملاً بدیع برای تولید و توسعه انواع برنامه ها مبدل شده است. برنامه هایی که با استفاده از دات نت تولید شده است، حجم وسیعی از بازار نرم افزار را به خود اختصاص داده است. سرفصل هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود در ادامه، آمده است. نقطه قوت این آموزش این است که به صورت کاربردی به معرفی و آشنایی با زبان برنامه نویسی سی شارپ و اسکیوال پرداخته شده است در این دوره شما اصلی ترین و کلیدی ترین مبانی و مفاهیم مطرح در زبان برنامه نویسی سی شارپ و اسکیوال را آموزش خواهید دید و پس از یادگیری می توانید تکنولوژی مورد علاقه خود را (وب، ویندوز و موبایل) انتخاب کرده و هرچه سریع تر در آن حرفه ای شوید.

تا پایان سال96 دوره های برنامه نویسی سی شارپ - اسکیوال و اوراکل برگزار میگردد

مقدماتی تا پیشرفته:

آموزش سی شارپ

از آنجا که بیشترین درصد بازار تولید نرم افزار کشور، متعلق به برنامه نویسان دات نت می باشد، لذا سی شارپ می تواند بهترین انتخاب برای ورود به دنیای برنامه نویسی باشد. از طرفی بدیهی است که با فراگیری زبان سی شارپ، به سرعت میتوان در حوزه های برنامه نویسی مورد علاقه خود از جمله وب، ویندوز، موبایل، وب سرویس و... حرفه ای شد.

آموزش کدنویسی اسکیوال

اسکیوال از قدرتمندترین بانک های اطلاعاتی حال حاضر جهان می باشد. اکثر نرم افزارها یی که تولید می شود از این بانک بعنوان دیتابیس استفاده می نماید.

آموزش برنامه نویسی اندروید

زامارین توسط مایکروسافت پشتیبانی و توسعه داده می شود و روز به روز امکانات فوق العاده ای با هدف سهولت در تولید اپلیکیشن موبایل به آن اضاف می گردد. و همین امر سبب شده است که امروزه بسیاری از برنامه نویسان، زامارین را بعنوان ابزار برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل انتخاب نمایند.

سرفصل آموزش های دیگر متعاقبا اعلام خواهد شد

به زودی...


انجام پروژه

انجام پروژه های برنامه نویسی اختصاصی یکی از تخصصهای ما می باشد. کافیست شما موضوع پروژه خود را به ما اعلام فرمائید. پس از بررسی و امکانسنجی در صورتی که پروژه شما قابل اجرا و پیاده سازی بود به شما اطلاع داده می شود. انجام پروژه های برنامه نویسی تحت ویندوز و تحت وب به همراه انواع پایگاه های داده یکی از تخصصهای اصلی ما می باشد.
با توجه به انجام پروژه ایده محور و همکاری با بخش نوآوری پارک علم و فن آوری از انجام پروژه تا پایان پاییز95 معذوریم. ولی در زمینه مشاوره و معرفی همکاران به مشتریان جهت پیشبرد اهداف کسب و کارشان، از ساعت 17 الی 22 در خدمتتان هستیم.
جهت هماهنگی از ساعت 17 الی 22 تماس حاصل فرمایید.

آموزش های جدید

اندروید با زامارین

سرفصل و زمان برگزاری بزودی اعلام خواهد شد.

شی گرایی در سی شارپ

سرفصل و زمان برگزاری بزودی اعلام خواهد شد.

کدنویسی اسکیوال

سرفصل کاملا مطابق با W3School

مشتریان ما